Kā mēs strādājam

Lilly pamatvērtības – godīgums, izcilība un cieņa pret cilvēkiem – pavada mūs visā, ko mēs darām. Rūpējoties par mūsu uzņēmuma kultūru un reputāciju, tas, kā mēs strādājam, ir tikpat svarīgi kā tas, ko mēs darām.
Jau gandrīz 140 gadus mēs uzņēmumā strādājam ar dziļu atbildības sajūtu pret cilvēkiem, strādājam pacientiem un viņu ģimenēm, ārstiem un citiem veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem, darbiniekiem, akcionāriem, piegādātājiem, sadarbības partneriem, kā arī vietējām apvienībām, kurās darbojamies.
Būdams vadošais farmācijas uzņēmums, meklējam atbildes uz dažām pasaulē visvairāk nepieciešamajām un neatrisinātajām medicīniskajām vajadzībām. Mēs atklājam un attīstām produktus, rūpīgi testējot, un saskaņā ar augstākajiem zinātniskajiem un ētiskajiem standartiem. Cenšamies radīt produktus, kas pilnībā atbilst Lilly etiķetes klīniskajiem solījumiem.
Mēs esam apņēmušies strādāt izcili. Mūsu pašu uzņēmuma politika un procedūras ir pat pārākas par vietējiem likumiem un nozares kodeksu. Esam izveidojuši stingru iekšējo politiku un procedūras, lai nodrošinātu, ka katra mijiedarbība ar mūsu ieinteresētajām pusēm – vai tie ir veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēji, pacientu aizstāvības grupas, valsts reglamentējošās iestādes vai pacienti – tiek veikta saskaņā ar augstākajiem ētikas standartiem.