Ko mēs darām

Lilly apvieno rūpes ar atklājumiem, lai visā pasaulē padarītu cilvēka dzīvi labāku. Mēs koncentrējamies uz piecām galvenajām biznesa jomām: biozāles, diabēts, onkoloģija, jaunattīstībastirgi un dzīvnieku veselība. Mēs arī turpinām attīstīt novatoriskās zinātnes un jaunas iespējas papildus mūsu mērķa slimību kategorijām.


Biozāles


Lilly biozāles ietver lielāko no Lilly piecām biznesa jomām attiecībā uz pārdošanu un veido gandrīz pusi no Lilly vidējā attīstības posmā esošā produkta portfeļa, tostarp autoimunitātes, sirds un asinsvadu, kaulu un muskuļu slimību jomā, neiroloģijā un uroloģijā.

Diabēts


Lilly joprojām ir apņēmības pilns apmierināt vajadzības cilvēkiem ar cukura diabētu; sākot no zālēm atbalsta programmā, tostarp investīcijām vienā no mūsu jebkad lielākajiem diabēta produktu portfeļiem.

Onkoloģija


Būdama viena no vadošajām onkoloģijas kompānijām pasaulē, Lilly koncentrējas uz jaunākajām inovācijām un rezultātu uzlabošanu atsevišķām pacientu grupām un lepojas ar vienu no lielākajiem klīnisko produktu portfeļiem onkoloģijas nozarē.

Jaunattīstības tirgi


Mēs strādājam, lai piedāvātu inovatīvas zāles, kas sniegtu iespējas cilvēku vajadzībām visā pasaulē. Vairāk nekā 6000 darbinieku strādā 30 Lilly filiālēs 70 valstīs, kas veicina Lilly jaunattīstības tirgus biznesu.

ELANCO Dzīvnieku veselība


Lilly globālā nodaļa, ELANCO, strādā, lai attīstītu un tirgū pārstāvētu produktus, kas uzlabo dzīvnieku veselību un olbaltumvielu ražošanu vairāk nekā 75 valstīs visā pasaulē.