Privātuma apliecinājums

Tīmekļvietnes privātuma paziņojums

Šā Tīmekļvietnes privātuma paziņojuma apjoms

Jūsu privātums mums ir svarīgs. Šis Privātuma paziņojums ir domāts Jūsu informēšanai par to, kādu informāciju Eli Lilly (Suisse) S.A. pārstāvniecība Latvijā var ievākt par Jums un kā mēs izmantojam šo informāciju. Šis Privātuma paziņojums ir piemērojams tīmekļvietnēm, kurās parādās šis paziņojums, kad Jūs uzspiežat uz izvēlnes “Privātuma paziņojums” tīmekļvietnes kājenē, kā arī mobilajā lietotnē vai digitālajos pakalpojumos, kas savieno ar vai kuros ir ievietots šis Privātuma paziņojums. Šajā Privātuma paziņojumā mēs tīmekļvietnes, Lietotnes un Digitālos pakalpojumus, kuros var būt saite uz vai publicēts šis Privātuma paziņojums, sauksim par “tīmekļvietnēm”.

Mūsu ievāktā informācija un kā mēs to izmantojam

•  Kopsavilkums: Šī tīmekļvietne var ievākt Personas datus, kas tieši identificē Jūs vai varētu tikt izmantoti apvienojumā ar citu informāciju, lai identificētu Jūs. Personas datu piemēri, kas tieši identificē Jūs, ietver Jūsu vārdu, kontaktinformāciju, e-pasta adresi un citu informāciju apvienojumā ar identifikatoriem. Mūsu tīmekļvietnes tāpat var ievākt Personas datus, kas tieši neidentificē Jūs pēc vārda vai kontaktinformācijas, bet var tikt izmantoti, lai identificētu konkrētu datoru vai ierīci, kura ir piekļuvusi mūsu tīmekļvietnei.

Caur šo tīmekļvietni mēs varam ievākt šādu informāciju par Jums:

•  Kontaktinformācija: Tā var ietvert tādu informāciju kā Jūsu vārds, adrese, tālruņa numurs, epasta adresi vai citu līdzīgu informāciju (“Personas dati”). Mēs ievācam šo informāciju, lai varētu sazināties ar Jums. Jūs vienmēr varat atteikties sniegt mums Personas datus, bet tad mēs varbūt nevarēsim sniegt Jums noteiktu informāciju, nodrošināt noteiktus produktus vai pakalpojumus.

•  Papildu informācija: Noteiktas vietas mūsu Tīmekļvietnēs ļauj Jums sniegt mums Personas datus. Piemēram, Jūs varat abonēt vienu no mūsu adresātu sarakstiem vai informatīvajiem izdevumiem. Mēs varam izmantot Jūsu sniegto informāciju, lai nosūtītu Jums pieprasīto informāciju, atbildētu uz Jūsu jautājumiem, uzlabotu mūsu tīmekļvietnes, pārbaudītu Jūsu attiecības ar mums un veiktu citas darbības, kas varētu būt nepieciešamas nolūkā atbildēt uz Jūsu pieprasījumu.

•  Intereses un izvēle: Šī informācija ļauj mums labāk saprast, kā vislabāk Jūs pakalpojot, ņemot vērā Jūsu interesi par mūsu produktiem un pakalpojumiem. Šī informācija var ietvert Jūsu izvēli attiecībā uz to, kā sazināties ar Jums, tālāk attīstīt darījuma vai profesionālās attiecības, saprast produktu izvēli, valodu, tirgus izvēli un citus demogrāfiskos datus. Daļu no šīs informācijas mēs ievācam ar Jūsu piekrišanu, bet daļu no šīs informācijas mēs ievācam automātiski mūsu likumīgajiem komercdarbības mērķiem.

•  Tīmekļvietnes lietošana: Mēs šo informāciju izmantojam nolūkā pārvaldīt un nodrošināt mūsu tīmekļvietņu, tīkla sistēmu un citu aktīvu drošību. Tas var ietvert informāciju par Jūsu IP (“Interneta protokola”) adresi, Jūsu tīmekļvietnes sesijas datumu un laiku, ģeogrāfisko atrašanās vietu un to, kā Jūs nokļuvāt tīmekļvietnē, kā arī citu informāciju, kas tiek ievākta caur mūsu tīmekļa žurnāliem, sīkdatnēm vai citos veidos. Tas tāpat var ietvert informāciju, kas neidentificē Jūs tieši, bet kas atbilst Jūsu ierīcei. Ir iespējams, ka Jūsu IP adrese vai mūsu lietotā sīkdatne var saturēt informāciju, kas var tikt uzskatīta par Personas datiem. Tas, kā mēs lietojam Sīkdatnes un citas tehnoloģijas, ir sīkāk aprakstīts tālāk. Šī informācija tiek ievākta automātiski, mūsu likumīgajiem komercdarbības mērķiem.

Mēs tāpat varam izmantot informāciju, lai izpildītu tiesiskas vai regulatora prasības, piemēram, informētu par negatīviem notikumiem vai izmantotu savas tiesības; un uzņēmuma lietvedības glabāšanai, tīmekļvietnes pārvaldīšanai, kas ir Lilly likumīgajās interesēs.

Ja tiesību akti to atļauj, mēs tāpat varam uzlabot vai apvienot informāciju par Jums, tai skaitā Personas datus, ar informāciju par Jums, kas iegūta no trešajām personām tādiem pašiem nolūkiem, kādi ir norādīti iepriekš. Jūsu informācija var tikt izmantota arī profila veidošanai tādiem pašiem nolūkiem, kādi ir norādīti iepriekš. Jūs varat iebilst pret profilu veidošanu automātiskā lēmumu pieņemšanas procesā, sazinoties ar mums ar sadaļā “Kā ar mums sazināties” norādītās informācijas palīdzību.

Sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas

Tīmekļa bāksignāli

Šajā vietnē var tikt izmantota tehnoloģija, kas pazīstama kā tīmekļa bāksignāli, kuri ļauj ievākt tīmekļa iereģistrēšanās informāciju. Tīmekļa bāksignāls ir sīks grafisks attēls tīmekļa lapā vai e-pasta vēstulē, kura mērķis ir izsekot skatītajām lapām vai atvērtajām vēstulēm. Tīmekļa pierakstīšanās informācija tiek ievākta, kad Jūs apmeklējat vienu no mūsu tīmekļvietnēm caur datoru, uz kura ir izmitināta mūsu tīmekļvietne (sauktu “tīmekļa serveris”).

Noteiktās tīmekļa lapās vai mūsu Jums nosūtītajās e-pasta vēstulēs mēs varam izmantot tehnoloģiju, kuru sauc par “tīmekļa bāksignāliem” (pazīstamu arī kā “action tag” vai “clear gif” tehnoloģija). Mēs varam izmantot tīmekļa bāksignālus, lai tie palīdzētu noteikt, kuras mūsu nosūtītās e-pasta vēstules tika atvērtas un vai vēstulei sekoja atbildes reakcija. Tīmekļa bāksignāli tāpat palīdz analizēt tīmekļvietņu efektivitāti, mērot vietnes apmeklētāju skaitu vai to, cik daudzi apmeklētāji uzspieda uz vietnes galvenajiem elementiem.

Sīkdatnes

Šajā tīmekļvietnē var tikt izmantot tehnoloģija ar nosaukumu “sīkdatne”. Sīkdatne ir neliela datu datne, kuru tīmekļvietne var saglabāt uz Jūsu datora cietā diska, kur glabājas Jūsu interneta pārlūkprogrammas datnes. Sīkdatne aiztaupa Jums pūles dažās reģistrācijas ailēs no jauna ievadīt informāciju, jo sīkdatnes var izmantot, lai ļautu vietnei “atcerēties” informāciju, kuru apmeklētājs bija ievadījis iepriekš. Sīkdatne tāpat palīdz nodrošināt lietoto saturu – konkrētu informāciju Jums – un izsekot, cik daudzas tīmekļvietnes sadaļas tika izmantotas. Sīkdatnes uz Jūsu datora varam izvietot mēs un trešās personas, ar kurām mums ir attiecības, piemēram, tīmekļa analīzes pakalpojumu un reklāmas tīkla pakalpojumu sniedzēji. Vairumā interneta pārlūkprogrammu vai citu programmatūru Jūs varat izmainīt sava pārlūka iestatījumus, dzēšot sīkdatnes no Jūsu datora cietā diska, bloķējot visas sīkdatnes vai saņemot paziņojumu, pirms sīkdatne tiek saglabāta. Lūdzam pārbaudīt Jūsu pārlūkprogrammas instrukcijas, lai vairāk uzzinātu par šīm funkcijām. Ja Jūs noraidāt sīkdatnes, vietnes darbība var tikt ierobežota, un Jums var nebūt iespējas izmantot daudzas no vietnes iespējām.

Neizsekot

Pastāv dažādi veidi, kā Jūs varat novērst Jūsu tiešsaistes darbības izsekošanu. Viens no tiem ir iestatīt izvēles Jūsu pārlūkprogrammā, kas brīdina Jūsu apmeklētās tīmekļvietnes, ka Jūs nevēlaties, lai tās ievāktu noteiktus datus par Jums. To dēvē par Do-Not-Track (“DNT”, “neizsekot”) signālu. Lūdzam ņemt vērā, ka šobrīd mūsu tīmekļvietnes un tīmekļa resursi neatbild uz šiem signāliem no tīmekļa pārlūkprogrammām. Šobrīd nav nekāda vispārpieņemta standarta, kā uzņēmumam vajadzētu rīkoties, uztverot DNT signālu.

Izvēle attiecībā uz sīkdatnēm

Eiropas Interaktīvā digitālās reklāmas alianse (EIDAA) uztur tīmekļvietni, kur cilvēki var atteikties saņemt interneta reklāmu no dažām vai visām tīkla reklāmas sabiedrībām, kuras piedalās šajā programmā. Informāciju par EIDAA Jūs varat atrast šeit www.youronlinechoices.eu.

Iemesli, kāpēc Jūsu informācija tiek izpausta

Mēs varam Jūsu Personas datus atklāt mūsu pārstāvjiem, darbuzņēmējiem vai partneriem saistībā ar kopā ar Lilly vai Lilly uzdevumā veikto darbu, piemēram, e-pasta vēstuļu nosūtīšanai, datu pārvaldīšanai, mūsu datubāzu izmitināšanai, datu apstrādes pakalpojumu sniegšanai, klientu apkalpošanas nodrošināšanai, vai arī ar mērķi mums uzlabot vai papildināt datus par Jums no šīm personām. Šiem pārstāvjiem, darbuzņēmējiem vai partneriem ir aizliegts izmantot šo datus jebkādā veidā, izņemot pakalpojumu sniegšanu mums vai sadarbības pakalpojumus, kuros viņi ar mums ir iesaistījušies (piemēram, daži no mūsu produktiem tiek izstrādāti un tirgoti uz sadarbības līgumu ar citiem uzņēmumiem pamata).

Mēs atklāsim Personas datus, atbildot uz pavēstēm vai citiem likumīgiem informācijas pieprasījumiem no valsts iestāžu puses, tai skaitā nolūkā izpildīt drošības vai tiesībsargājošo iestāžu prasības, nodrošināt interneta drošību vai gadījumos, kad to nosaka likuma prasības. Ārkārtīgi retos gadījumos, ja runa ir par nacionālo, valsts vai uzņēmuma drošību, mēs paturam tiesības attiecīgajām valsts iestādēm atklāt visu apmeklētāju un klientu datubāzi.

Mēs tāpat varam Jūsu Personas datus sniegt trešajai personai saistībā ar tīmekļvietnes uzņēmuma pārdošanu, nodošanu vai citādu atsavināšanu, ar kuru ir saistīta informācija, un šādā gadījumā mēs noteiksim pienākumu jebkuram šādam pircējam piekrist apstrādāt Personas datus atbilstoši šim Privātuma paziņojumam.

Google Analytics

Google Analytics var tikt izmantots, lai palīdzētu pilnveidot mūsu tīmekļvietnes darbību un palīdzētu mums izprast, kuras tīmekļvietnes daļas tiek izmantotas. Google Analytics izmanto īpašus tehniskus rīkus, piemēram, pirmās personas sīkdatnes un JavaScript kodu, lai ievāktu informāciju par apmeklētājiem. Pakalpojums Google Analytics izseko vietnes apmeklētājus, kuriem ir iespējots JavaScript. Google Analytics anonīmi izseko, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļvietni, tai skaitā no kurienes viņi ir un ko viņi darīja vietnē. Google Analytics ievāc iepriekš norādīto informāciju no lietotājiem.

Šī informācija tiek izmantota, lai pārvaldītu un atjauninātu tīmekļvietni, un mēs tāpat novērtēsim, vai vietnes apmeklētāji atbilst gaidītajiem vietnes demogrāfiskajiem rādītājiem, un noteiksim, kā galvenās auditorijas nokļūst līdz saturam.

Pirmās personas sīkdatnes (piemēram, Google Analytics sīkdatne) un trešās personas sīkdatnes (piemēram, DoubleClick sīkdatne) tiks izmantotas, lai ziņotu par to, kā Jūsu reklāmas publikācijas, cita reklāmas pakalpojumu lietošana un mijiedarbība ar šīm reklāmas publikācijām un reklāmas pakalpojumiem ir saistīti ar šīs vietnes apmeklējumu.

A. Iespēja atteikties:

Google Analytics piedāvā iespēju atteikties tīmekļvietnes apmeklētājiem, kuri nevēlas, lai viņu dati tiktu ievākti. Vairāk informācijas par šo iespēju Jūs varat saņemt šeit: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout

B. Datu izmantošana no Google puses:

Google un tai pilnībā piederoši meitasuzņēmumi var saglabāt un izmantot, ievērojot to Privātuma pamatprincipu noteikumus (kas atrodas http://www.google.com/privacy.html, vai tādā citā vienotajā resursu vietrādī (URL), kuru Google var periodiski norādīt), informāciju, kas ir savākta, Jums lietojot Google Analytics Informācijas atklāšanas un koplietošanas platformu.

Sociālo tīklu spraudņi

Mūsu tīmekļvietnes var izmantot Sociālo tīklu spraudņus, lai ļautu Jums viegli koplietot informāciju ar citiem. Kad Jūs apmeklējat mūsu tīmekļvietnes, mūsu tīmekļvietnē esošā sociālo tīklu spraudņa operators var saglabāt sīkdatni uz Jūsu datoru, kas ļauj operatoram atpazīt tās fiziskās personas savā tīmekļvietnē, kuras iepriekš ir apmeklējušas mūsu vietnes. Ja Jūs esat iepriekš pierakstījies sociālo tīklu tīmekļvietnē, kamēr pārlūkojat mūsu tīmekļvietni, sociālo tīklu spraudņi var ļaut sociālajiem tīkliem saņemt tieši identificējamu informāciju par Jums, kas liecina, ka Jūs esat apmeklējis mūsu tīmekļvietni. Sociālo tīklu spraudņi var ievākt šo informāciju apmeklētājiem, kuri ir pierakstījušies sociālajos tīklos neatkarīgi no tā, vai viņi mērķtiecīgi mijiedarbojas ar mūsu tīmekļvietnē esošo spraudni. Sociālo tīklu spraudņi tāpat var atļaut sociālo tīklu tīmekļvietnei kopīgot ar citiem savas sociālo tīklu tīmekļvietnes lietotājiem informāciju par Jūsu darbību mūsu tīmekļvietnē. Lilly nekontrolē nekādu no sociālo tīklu spraudņiem iegūtu saturu. Sīkāku informāciju par sociālo tīklu tīmekļvietņu lietotajiem sociālo tīklu spraudņiem Jūs atradīsiet šo vietņu privātuma un datu koplietošanas paziņojumos.

Cik ilgi mēs glabājam Jūsu datus

Jūsu dati tiks saglabāti tādu laikposmu, kāds ir nepieciešams, lai īstenotu likumīgumos un leģitīmos komercdarbības mērķus saskaņā ar mūsu lietvedības glabāšanas pamatprincipiem un piemērojamajiem normatīvajiem aktiem.

Bērnu dati

Šī vietne nav domāta vai radīta fiziskām personām, kas jaunākas par 18 gadiem. Mēs apzināti neievācam Personas datus no jebkādām personām, kuras būtu jaunākas par 18 gadiem.

Kā mēs nodrošinām Jūsu datu drošību

Mēs ievērojam saprātīgus, fiziskus, elektroniskus un organizatoriskus drošības pasākumus nolūkā aizsargāt caur šo tīmekļvietni ievāktos Personas datus. Piemēram, mēs aprobežojam piekļuvi Jūsu informācijai ar pilnvarotiem darbiniekiem, pakalpojumu sniedzējiem un darbuzņēmējiem, kuriem piekļuve ir nepieciešama nolūkā veikt šajā paziņojumā aprakstītās darbības. Lai gan mēs cenšamies nodrošināt saprātīgu mūsu apstrādātās un uzglabātās informācijas drošību, neviena drošības sistēma nevar novērst visus potenciālos drošības pārkāpumus.

Jūsu tiesības un izvēle

Jums ir tiesības pieprasīt mums informāciju par to, kā Jūsu personas dati tiek izmantoti un kam šie dati tiek nodoti. Jums tāpat ir tiesības pārskatīt un saņemt to Jūsu personas datu kopiju, kuri atrodas mūsu rīcībā. Ja Jūs uzskatāt. Ka jebkuri no šiem datiem ir neprecīzi vai nepilnīgi, Jums ir tiesības pieprasīt to labošanu vai dzēšanu.

Jums tāpat ir tiesības ierobežotos apstākļos lūgt nodot Jūsu datus citai juridiskai vai fiziskai personai mašīnlasāmā formātā.

Mūsu iespējai izpildīt Jūsu lūgumu var būt savi ierobežojumi.

Kā ar mums sazināties

Jebkuru no iepriekšminētajiem pieprasījumiem Jūs varat iesniegt, sazinoties ar mums:

Eli Lilly (Suisse) S.A. pārstāvniecība

Duntes iela 6, Rīga, LV-1013, Latvija

Tālr. 67364000

Jūs tāpat varat sazināties ar mums atbilstoši iepriekšminētajam, ja Jums ir jautājumi par šo Privātuma paziņojumu.

Kā iesniegt sūdzību

Ja Jūs vēlaties iesniegt sūdzību par to, kā mēs esam rīkojušies ar Jūsu personas datiem, Jūs varat sazināties ar mūsu Datu aizsardzības speciālistu, rakstot uz adresi privacy@lilly.com, kurš izmeklēs lietu. Ja mūsu atbilde Jūs neapmierina vai Jūs uzskatāt, ka mēs Jūsu personas datus apstrādājam neatbilstoši tiesību aktiem, Jūs varat iesniegt sūdzību Datu aizsardzības uzraudzības iestādē.

Personas datu starptautiskā nodošana

Lilly var pārraidīt Jūsu personas datus citām Lilly saistītajām personām visā pasaulē. Šīs saistītas personas savukārt var pārraidīt Jūsu personas datus citām Lilly saistītajām personām. Dažas no Lilly saistītajām personām var atrasties valstīs, kuras nenodrošina pienācīgu datu aizsardzības līmeni. Tomēr visām Lilly saistītajām personām ir pienākums rīkoties ar personas datiem saskaņā ar šajā paziņojumā noteikto kārtību. Lai iegūtu papildu informāciju par nodošanas pamatu un drošības pasākumiem, kurus Lilly ir ieviesis attiecībā uz personas datu pārrobežu nodošanu, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz adresi privacy@lilly.com vai apmeklējot vietni https://www.lilly.com/privacy.

Saites uz trešo personu tīmekļvietnēm

Mūsu apmeklētāju ērtības labad šī Tīmekļvietne var saturēt saites uz citām, trešajām personām piederošām un pārvaldītām vietnēm, kuras, mūsuprāt, var piedāvāt noderīgu informāciju. Mūsu šeit aprakstītās pamatnostādnes un kārtība nav piemērojama šīm vietnēm. Mēs neesam atbildīgi par Personas datu ievākšanu vai izmantošanu jebkādās trešo personu vietnēs. Tāpēc mēs atsakāmies no jebkādas atbildības par, izmantojot trešo personu tīmekļvietni, iegūto Personas datu izmantošanu no jebkuras trešās personas puses. Mēs iesakām sazināties tieši ar šīm vietnēm, lai iegūtu informāciju par viņu privātumu, drošību, datu ievākšanu un izplatīšanas pamatnostādnēm.

Izmaiņas mūsu privātuma pamatprincipos

Mēs varam periodiski aktualizēt šo Privātuma paziņojumu. Kad mēs to aktualizēsim, Jūsu ērtībai mēs publiskosim atjaunināto paziņojumu šajā lapā. Mēs vienmēr rīkosimies ar Jūsu Personas datiem saskaņā ar ievākšanas brīdī spēkā esošo Privātuma paziņojumu. Mēs neīstenosim nekādu būtiski atšķirīgu Jūsu Personas datu izmantošanu vai jaunu izpaušanu citai personai, kas izmanto Jūsu Personas datus saviem mērķiem, ja vien mēs nepaziņosim Jums par to un nedosim Jums pietiekamu iespēju iebilst pret to.

Pēdējo reizi atjaunots: 2018. gada 21. maijā