Zinātniskā pētniecība

ir Lilly pamats

Lilly Research Laboratories (LRL) atklāj un attīsta augstas kvalitātes inovatīvas zāles, kas palīdz cilvēkiem dzīvot ilgāk, nodrošinot veselīgāku un laimīgāku dzīvi. Tas tiek veikts uzticamā un izmaksu ziņā efektīvā veidā ar optimismu, komandas darbu, kvalitātes un principu ievērošanu.

Mūsu ieguldījumi pētniecībā un attīstībā ir bijuši augstā līmenī daudzus gadus, kā rezultātā mums ir viens no ienesīgākajiem produktu portfeļiem nozarē ar vairāk nekā 60 potenciālajām zālēm, kuras pašlaik ir attīstībā.

„Zinātniskā pētniecība ir Biznesa Sirds, uzņēmuma dvēsele."

Mr. Elijs Lili, Lilly dibinātāja pulkveža Elija Lili mazdēls

Ar pētniecības un attīstības filiālēm, kas atrodas astoņās valstīs, un klīniskajiem pētījumiem, kas tiek veikti vairāk nekā 55 valstīs, Lilly R&D investē virs vidējiem pārdošanas procentiem - apmēram 20%. Lilly gada ieguldījumi pētniecībā un attīstībā pēdējo desmit gadu laikā Eiropā divkāršojās līdz vairāk nekā 450 miljoniem EUR.

Lilly atbalsta Inovatīvo Zāļu iniciatīvu (IMI) pētniecības un izstrādes lielāko privāto un publiskā sektora partnerību un aktīvi piedalās aptuveni 19 projektos diabēta ārstēšanā, neiroloģijā un onkoloģijā, ieguldot vairāk nekā 20 miljonus EUR.